KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925182
nr 1392 5182
Kerstin Hallroth
(1920-1998), Sverige
Oljemålning, Tillskriven. Signerad. Olja på duk på pannå, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 54x46cm
Kerstin Hallroth, svensk bildkonstnär född 1920, död 1998 .
Utrop:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:56:48
Kerstin Hallroth
Läs mer om Kerstin Hallroth